twitter sözleri


Site İçi Aranan Kelimeler : twitter sözleri , twitter güzel sözler , twitter komik sözler , twitter aşk sözleri twitter sözleri programını indirmek için Form Alanları Eksiksiz Olarak Doldurunuz.

Eksik Bilgi Girişi Yapılırsa Sayfada Hata Oluşacaktır.

Email Adresiniz :
örnek: deneme@deneme.com
Link Adresiniz :
örnek: www.twitter.com/k.hasan


Abonelik :
Aşağıdaki Butonlara Tıkladıktan Sonra Onaylayınız.Paylaş :

Sözleşme :twitter sözleri

Herkese merhaba.Uzun süredir üzerinde çalıştığın, tamamen kendi ellerimle hazırladığım twitter sözlerinden oluşan bu programda binlerce söz binlerce espri var. Size bunu bu programla sunuyorum.

Bu programla kah gülecek kah sevgilinize iltifat edecek kah laf çarpacaksınız. Twitterda paylaşımlarınız önemlidir. Sizde biliyorsunuz ki sanal dünya'da kimse oldugu gibi değil. Bunu bilerek ve göz önünde bulundurularak bu programı hazırladık.

Takipci sayınızı yükselttik arkaplanınızı belirledik. Sıra geldi paylaşıma. Asıl iş burda başlıyor. Takip ettiğimiz düzinelerce insan saçma sapan şey paylaşıyor. Siz bu programla saçma sapan paylaşımlar yapmaktan kurtulacaksınız

Bu programla dolaylı yoldan çevrenizdeki insanlar ve sizi takip eden insanlar sizin bir aşk adamı, komik bir adam veya altta kalmayan biri olarak görebilir. Her şey sizin elinizde kararda sizin.

Bu program içindeki yazıların %60 kendi yazım %20 twitter %20 facebook'tan alınmıştır. Facebook ve twitterdan aldıgım daha çok espri vardı ama aynı espriyi herkezin paylaştığını gördüm ve büyük kısmını sildim.

Tekrar söylüyorum bu programla elinize geçicek şeyler sizin sosyal medyada kişiliğinizi güçlendirecek. Tavsiyemiz bi anda bütün sözlere yüklenmek yerine yavaş yavaş tadını çıkara çıkara atın.

Uyarı: Program virüslü değildir. Ama her ihtimale karşı indirdiğiniz dosyayı taratınız. Sizin güvenliğiniz bizim güvenliğimiz.


 

İçerik Hakkında Yorumlar